میز گروهی

میز گروهیمیز کار گروهی ، جزیره ای برای افزایش بهره وری به همراه کمی چالش ؟


کار گروهی ، مشارکت و کارتیمی ، معمولاجزو ایده آل های هر اجتماع و فرهنگی است . در ساختارهای اداری و شرکتی نیز این موضوع همواره مورد استقبال اغلب سازمان ها و مجموعه های پیشرو بوده است . استفاده از مزایای این سبک کار کردن و رسیدن به منافع این واژه های خوش آیند همواره با چالش هایی در پیاده سازی همراه بوده و دستیابی به منافع آن به آسانی فراهم نمی شود .

 

فرهنگ کار گروهی اصلی ترین پیش نیاز و زیر بنای دسترسی به مزایای فراوان مشارکت و کارگروهی است و پیاده سازی این فرهنگ در هرسازمانی نیازمند صرف زمان و انرژی است ، به ویژه در کشور ما ایران .

 

برای پیاده سازی کار گروهی و به عبارتی رسیدن به فرهنگ کار گروهی در یک سازمان ، نیازمند استفاده از یک نوع طراحی فضا ، چیدمان نفرات و همچنین استفاده از ابزار ها و لوازمی هستیم تا این موضوع محقق شود . یکی از سبک های طراحی که تاثیر زیادی در نزدیک شدن به فرهنگ کنار آمدن با همکار ، پذیرفتن دیگران در نزدیکی خود و شکستن دیوارهای هر فرد دارد ، استفاده از ساختار پلان آزاد یا همان open office در طراحی سازمان ها است .

 

طراحی پلان باز و مزایای استفاده از آن ، خود موضوعی بسیار جذاب و طولانی است . طراحی پلان باز برای پیاده سازی و اجرا به دو سخت افزار و ابزار اصلی نیاز دارد که یکی میز کار گروهی و دیگری جداکننده های سبک ( پارتیشن ) هستند . میز گروهی به عنوان یک عنصر پر مصرف مبلمان اداری مدرن به خوبی جا افتاده است و دیگر نیازی به توضیح بیشتر در مورد مزایای این سیستم به نسبت میزهای تک به تک و جدا از هم نیست .

 

 

استفاده از میز گروهی برای چه سازمان هایی ایده آل است ؟

• سازمان هایی که قصد استفاده حداکثری از محیط را دارند و می خواهند از کم ترین فضای ممکن حداکثر استفاده را داشته باشند .
• شرکت هایی که امکان کار گروهی به معنای کار تیمی و مشارکت در انجام کار را دارند (حوزه IT ، بورس و بانک ، ... )
• استارت آپ ها و شرکت های نوپایی که قصد شروع فعالیت خود را دارند .
• call center ها و تمامی مراکز تماس ، مراکز پشتیبانی و واحدهای امور مشتریان ( میز گروهی مک ویژه مراکز تماس و پشتیبانی )  .
• سازمان هایی که برای آینده خود توسعه و گسترش فیزیکی وحجمی زیادی را پیش بینی می کنند و به همین دلیل به مبلمان اداری نیاز دارند که در مسیر توسعه سازمان قابل ارتقاء باشد و پس از مدتی با مشکل عدم امکان استفاده روبرو نشوند .
• سازمان هایی که دارای طراحی flat و یکپارچه ای هستند و به عبارتی امکان استفاده از open office را دارند .
• محیط هایی که به دلیل تعدد کامپیوتر و تجهیزات اداری حجم سیم و کابل موجود در آنها بالاست .

 

میز کار گروهی


راه حل ما چیست ؟

• ما با طراحی و تولید بیش از شش تیپ میز کار گروهی برای انواع محیط های قابل تصور در سازمان ها و اجرای پروژه های متعدد توسط این محصولات ، آماده اجرای هر نوع پروژه با ویژگی ها و خصوصیات خاص همان پروژه هستیم .
• میزهای کار گروهی نفیس کاران به شکل کامل در محل کارخانه تولید و مونتاژ شده و سپس مجددا دمونتاژ می شوند تا در محل پروژه شما نهایت سرعت و دقت وجود داشته باشد و کمترین زمان ممکن به دست بیاید .
• تولید میزهای گروهی و پارتیشن اداری ما به صورت اختصاصی برای هر پروژه انجام می شود و این موضوع امکان رسیدن به بهترین ویژگی ها برای هر پروژه خاص را فراهم می آورد . ( استفاده از محصولات آماده همواره با محدودیت هایی همراه است )
• امکان تغییر ساختار و ارتقاء چیدمان و تعداد ، همچنین امکان جابجایی و نصب مجدد میزهای گروهی در محلی غیر از محل اولیه جزو ویژگی های پیش فرض این محصول در نفیس کاران است .
• میز گروهی سری پلاس جدیدترین محصول در بخش میزهای گروهی است . این محصول با توجه به نگرش روز صنعت طراحی یعنی طراحی مینیمال و خلوت طراحی شده و به دلیل ویژگی های برتری که به نسبت سایر میزهای کار گروهی دارد مورد استقبال قرار گرفته است .

توجه ما به ارزش کار گروهی و امید به جا افتادن هرچه بیشتر فرهنگ این نوع از انجام کار در سازمان ها باعث شده تا این حد از اهمیت را برای این محصول قائل شده باشیم .

 

آمارهای ما می گوید :
در 2 سال گذشته ، یعنی از ابتدای سال 1393 که تولید میزگروهی را شروع کرده ایم ، حدود 320 سری از این محصول را در فرم های مختلف 2 ، 4 ، 6 و 8 نفره برای بیش از 60 شرکت کوچک و بزرگ ، تولید و اجرا کرده ایم .

 

نظربرخی ازمشتری های ما این است که :
شما می توانید برای دیدن حرف های مشتریان ما به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید .

 

دقت کنید :
بهترین دفتر در بهترین جا ومنطقه ، اگر خوب طراحی وچیدمان نشود واگر درانتخاب مبلمان اداری دقت بالایی به خرج ندهید ، ممکن است یک محل خسته کننده و بی کیفیت به نظر بیاید و این موضوع ممکن است به کار شما لطمه بزند .

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

 

میز گروهی

 1. سلام از اعتماد شما ممنونیم

  لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.
 2. نام و نام خانوادگی:*
  لطفا نام و نام خانوادگی را وارد کنید.
 3. پست الکترونیکی:*
  لطفا پست الکترونیکی خود را وارد کنید.
 4. تلفن تماس*
  ورودی نامعتبر
 5. آدرس
  ورودی نامعتبر
 6. متن پیام*
  لطفا متن درخواست خود را وارد کنید
 7. کد امنیتی*
  کد امنیتی
    بازآوریاطلاعات صحیح نیست.

تماس با ما

واحد فروش ( تهران ) :
تلفن : 22147514 – 021
تلفن : 22131154  021
---------------------
واحد فروش ( کرج ) :
تلفن  :  32770168  - 026
تلفکس : 32701918 - 026

---------------------

کارشناس فروش(تهران):2601944-0912