پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره

 

پارتیشن تک جداره ، انتخابی که تنها از یک زاویه می توانید دوستش داشته باشید؟


پارتیشن تک جداره یکی از انواع مختلف و متنوع پارتیشن های اداری است که در ایران نیز همانند سایر کشورها تولید واستفاده می شود . فارق از متریال ساخت پارتیشن ( ام دی اف – آلومینیوم ) و ارتفاع آن ( کوتاه – تمام قد ) ، پارتیشن ها از نظر ساختار به دو دسته اصلی پارتیشن دوجداره و تک جداره تقسیم می شوند .
در این نوع دسته بندی ، هدف روشنی وجود داشته وآن بیان تعداد پرکننده های مورد استفاده در پارتیشن است .

 

به عنوان مثال در پارتیشن آلومینیوم که به وسیله ترکیب شیشه و آلومینیوم و گاها ام دی اف ساخته می شود ، هدف از ذکر تک جداره بودن ، استفاده از یک لایه ام دی اف ( به ضخامت 8 یا 16 میلی متر) و یک لایه شیشه ( به ضخامت عموما 4 میلی متر) به عنوان پرکننده های نمای پارتیشن می باشد .

 

به روز ترین نوع پارتشن های تک جداره ، پارتیشن شیشه است . تنها استفاده از شیشه در کل سطح این پارتشن به عنوان پر کننده اصلی و دارا بودن کمترین میزان فریم به دور این شیشه باعث شده تا استفاده از این محصول به سرعت در حال رشد باشد .

 

 

 

 

مواردی که انتخاب پارتیشن تک جداره منطقی و صحیح است :


1. هنگامی که ظاهر پارتیشن تنها از یک طرف برای شما اهمیت دارد مثل : ( تفکیک یک فضا از یک محیط بزرگ به عنوان انبار و یا بایگانی ، تفکیک یک راهرو ورودی از یک فضای بزرگ و ... )
2. زمانی که صرفا تفکیک و جداسازی اصلی ترین موضوع مطرح است و اولویت با جداسازی است تا زیبایی .
3. هنگامی که هزینه اهیمت بسیار بالایی دارد و قیمت پارتیشن نباید از حد مشخصی بالا تر برود .
4. هنگامی که کم بودن وزن سازه های پارتیشن موضوعی است که اهمیت دارد .

 

 

 

راه حل ما چیست ؟
1. پارتیشن های تک جداره نفیس کاران به وسیله دو متریال آلومینیوم و ام دی اف با طرح ها ی مختلف می توانند نیازهای متفاوت محیط های اداری و یا صنعتی را برآورده سازند . البته در صورت نیاز به تولید طرح خاصی از پارتیشن برای شما ، ما امکان انجام این کار را نیز داریم.
2. ما طراحی پارتیشن را به صورت اختصاصی برای پروژه شما و با مشخصات مورد نظر شما انجام می دهیم و سپس تولید می کنیم ، پس مطمئن باشید که دست شما برای انتخاب همه چیز باز است .
3. پارتیشن تک جداره نفیس کاران ، به شکل کامل در محل کارخانه برش ، مونتاژ وتکمیل می شوند و سپس بسته بندی شده و به محل شما ارسال می شوند و در محل پروژه شما تنها نصب میشوند .
4. قابلیت جابجایی یکی از اصلی ترین ویژگی پارتیشن های نفیس کاران است ، ضمنا این موضوع در کمتر آشفته شدن محل شما تاثیر دارد.
5. یک قطعه از پارتیشن های دوجداره نفیس کاران ، شامل استراکچر و ساختار اصلی پارتیشن ، پانل های پر کننده ام دی اف و یا آلومینیوم ، پانل های پر کننده شیشه و در بیشتر موارد شامل پرده کرکره نیز می باشد .
شما می خواهید با هزینه ای که انجام می دهید یک پارتیشن اداری با کیفیت ، زیبا و کاربردی داشته باشید و ما تلاش کرده ایم که محصول ما این ویژگی ها را داشته باشد .

پارتیشن تک جداره

آمارهای ما می گوید :
در 5 سال گذشته ، یعنی از ابتدای سال 1389 که تولید پارتیشن اداری را شروع کرده ایم ، حدود 6900 متر مربع پارتیشن ام دی اف را برای بیش از 300 شرکت کوچک و بزرگ ، تولید و اجرا کرده ایم که البته بیشتر این پروژه ها به وسیله پارتیشن های دوجداره تکمیل و برخی از آنها نیز به وسیله پارتیشن آلومینومی اجرا شده اند .

نظربرخی ازمشتری های ما این است که :
شما می توانید برای دیدن حرف های مشتریان ما به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید .

دقت کنید :
بهترین دفتر در بهترین جا ومنطقه ، اگر خوب طراحی وچیدمان نشود واگر درانتخاب مبلمان اداری دقت بالایی به خرج ندهید ، ممکن است یک محل خسته کننده و بی کیفیت به نظر بیاید و این موضوع ممکن است به کار شما لطمه بزند .

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

پارتیشن تک جداره

 1. سلام از اعتماد شما ممنونیم

  لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.
 2. نام و نام خانوادگی:*
  لطفا نام و نام خانوادگی را وارد کنید.
 3. پست الکترونیکی:*
  لطفا پست الکترونیکی خود را وارد کنید.
 4. تلفن تماس*
  ورودی نامعتبر
 5. آدرس
  ورودی نامعتبر
 6. متن پیام*
  لطفا متن درخواست خود را وارد کنید
 7. کد امنیتی*
  کد امنیتی
    بازآوریاطلاعات صحیح نیست.

تماس با ما

واحد فروش ( تهران ) :
تلفن : 22147514 – 021
تلفن : 22131154  021
---------------------
واحد فروش ( کرج ) :
تلفن  :  32770168  - 026
تلفکس : 32701918 - 026

---------------------

کارشناس فروش(تهران):2601944-0912