پارتیشن

امروزه استفاده از پارتیشن در دفترکار بسیار رواج یافته است.چرایی این موضوع را در علل مختلفی می توان توضیح داد.

با توجه به گسترش شهرنشینی و مشکل تامین فضا برای زندگی و دفاترکار ، ناگزیر به تهیه دفترکار کوچکتر هستیم که گاهاً همین دفاتر کوچک هم اجاره ای هستند و متاسفانه مالک محترم سلیقه و نیاز ما را برای استفاده از این دفاتر لحاظ نکرده است!

ساخت و سازهای ثابت و دست و پاگیر با کلی مصالح گران قیمت و یکبار مصرف هم روی دیگر این قضیه هستند که در نهایت ممکن است فقط برای ما هزینه تراشی کنند.بهترین راه حل استفاده از متریالی است که ارزانتر ، سبکتر و قابل جابجایی باشند. چه چیزی بهتر از پارتیشن؟!

 

پارتیشن

 

استفاده از ام دی اف در پارتیشن ها، بخصوص پارتیشن اداری، فضا را برای یک روز کاری طبیعی تر و دلنشین تر می کند.کاربرد شیشه در این پارتیشن ها به نورپردازی بهتر محیط اداری کمک می کند و امکان مانیتورینگ پرسنل را نیز فراهم می کند. در انواع پارتیشن های آلومینیومی ، امکان شستشو و پیشگیری از اشتعال هست.

 

پارتیشن آلومینیومی

 

سبک بودن، امکان تغییر چیدمان، امکان جابجایی به محلی دیگر، انتخاب رنگ و مدل برحسب دکوراسیون، امکان عبور تاسیسات برق از جداره میانی پارتیشن و تعبیه پرده کرکره برای تنظیم شدت نور و دید همگی از مزیت های یک پارتیشن اداری هستند.

همه اینها به علاوه ی اینکه امکان برقراری ارتباط میان کارمندان و کارکنان شرکت با استفاده از پارتیشن های ارتفاع کوتاه به راحتی میسر می باشد و طراحی مینیمال و خلوت برای یک فضای جمع و جور کاملاً عملی و دست یافتنی است، بسیاری از مدیران را بر آن می دارد که از این دیوارهای قابل حمل و جداکننده های متحرک استفاده کنند.

 

پارتیشن اداری

 

با همه این توضیحات، چه کسی می تواند ادعا کند استفاده از دیوارهای ثابت بهتر از پارتیشن اداری است؟!

 

 

یک کار کوچک :


شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

مشاوره و بازدید , پارتیشن , مبلمان اداری

 1. سلام از اعتماد شما ممنونیم

  لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.
 2. نام و نام خانوادگی:*
  لطفا نام و نام خانوادگی را وارد کنید.
 3. پست الکترونیکی:*
  لطفا پست الکترونیکی خود را وارد کنید.
 4. تلفن تماس*
  ورودی نامعتبر
 5. آدرس
  ورودی نامعتبر
 6. متن پیام*
  لطفا متن درخواست خود را وارد کنید
 7. کد امنیتی*
  کد امنیتی
    بازآوریاطلاعات صحیح نیست.

تماس با ما

واحد فروش ( تهران ) :
تلفن : 22147514 – 021
تلفن : 22131154  021
---------------------
واحد فروش ( کرج ) :
تلفن  :  32770168  - 026
تلفکس : 32701918 - 026

---------------------

کارشناس فروش(تهران):2601944-0912