پارتیشن ام دی اف

 

پارتیشن ام دی اف ، برای کجا ایده آل است و برای کجا مناسب نیست ؟

 

ام دی اف متریال شناخته شده ای در صنعت دکوراسیون است و ویژگی های ایده آلی برای تولید مبلمان اداری و به ویژه پارتیشن دارد ، اما استفاده از آن برای هر محیطی مناسب و ایده آل نیست .

استفاده از پارتیشن ام دی اف ، در بیشتر مواقع گزینه درستی است ، اما اگر محیط شما بسیار مینیمال و خلوت است ، اگر برای شما اهمیت دارد که فضا بسیار مدرن به نظر برسد و همچنین اگر محیط شما نور کافی ندارد ، بهتر است در مورد انتخابتان بیشتر دقت کنید و سایر انواع پارتیشن مثل پارتیشن آلومینیومی را نیز کمی بررسی کنید .

البته اگر در انتخاب رنگ ام دی اف هوشمندانه عمل کنید مشکل مینیمال بودن و مدرن بودن تا حدودی رفع می شود .

 

 

 

 

 

 

مواقعی که انتخاب پارتیشن ام دی اف ، بهترین راه حل است ؟
1. زمان کمی برای اجرای کار دارید .
2. وجود رنگ ، طرح و فرم سازمانی خاصی در مجموعه ، اهمیت دارد .
3. فضا نور نسبتا مناسبی دارد و در صورت کاسته شدن کمی از نور پس از اجرای پارتیشن ، مشکل چندانی پیش نمی آید .
حتی اگر یکی از پاسخ های بالا در مورد شما صدق می کند ، پارتیشن ام دی اف میتواند راه حل خوبی باشد و ما آماده هستیم تا برای انتخاب این محصول به شما کمک کنیم .

 پارتیشن ام دی اف

 

راه حل ما چیست ؟
1. پارتیشن های ام دی اف نفیس کاران ، در طرح های مختلف ، می توانند نیازهای متفاوت محیط های اداری را برآورده سازند . البته در صورت نیاز به تولید طرح خاصی از پارتیشن برای شما ( به ویژه پارتیشن دو جداره ) ، ما امکان انجام این کار را نیز داریم.
2. ما پارتیشن ها را به صورت اختصصای برای پروژه شما و با مشخصات مورد نظر شما تولید می کنیم پس مطمئن باشید که دست شما برای انتخاب همه چیز باز است .
3. پارتیشن های ام دی اف نفیس کاران ، به شکل کامل در کارخانه ، برش ، مونتاژ و تکمیل می شوند و سپس بسته بندی شده و به محل شما ارسال می شوند و در محل پروژه شما تنها نصب میشوند .
4. قابلیت جابجایی یکی از اصلی ترین ویژگی پارتیشن های ام دی اف نفیس کاران است ، ضمنا این موضوع در کمتر آشفته شدن محل شما تاثیر دارد .
5. یک قطعه از پارتیشن اداری نفیس کاران ، شامل استراکچر و ساختار اصلی پارتیشن ، پانل های پر کننده ام دی اف ، پانل های پر کننده شیشه و در بیشتر موارد شامل پرده کرکره نیز می باشد .

 

شما می خواهید با هزینه ای که انجام می دهید یک پارتیشن اداری با کیفیت ، زیبا و کاربردی داشته باشید و ما تلاش کرده ایم که محصول ما این ویژگی ها را داشته باشد .

 

آمارهای ما می گوید :
در 5 سال گذشته ، یعنی از ابتدای سال 1389 که تولید پارتیشن های اداری و میز گروهی  را شروع کرده ایم ، حدود 6900 متر مربع پارتیشن ام دی اف را برای بیش از 300 شرکت کوچک و بزرگ ، تولید و اجرا کرده ایم . این پروژه ها ابتدا با 2 مدل پارتیشن اجلاس و گسترش اجرا می شدند و در حال حاضر مدل پارسا را نیز تولید می کنیم .

 پارتیشن ام دی اف پارتیشن ام دی اف پارتیشن ام دی اف

 

نظربرخی ازمشتری های ما این است که :
شما می توانید برای دیدن حرف های مشتریان ما به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید .

 

دقت کنید :
بهترین دفتر در بهترین جا ومنطقه ، اگر خوب طراحی وچیدمان نشود واگر درانتخاب مبلمان اداری دقت بالایی به خرج ندهید ، ممکن است یک محل خسته کننده و بی کیفیت به نظر بیاید و این موضوع ممکن است به کار شما لطمه بزند .

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

پارتیشن ام دی اف

 1. سلام از اعتماد شما ممنونیم

  لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.
 2. نام و نام خانوادگی:*
  لطفا نام و نام خانوادگی را وارد کنید.
 3. پست الکترونیکی:*
  لطفا پست الکترونیکی خود را وارد کنید.
 4. تلفن تماس*
  ورودی نامعتبر
 5. آدرس
  ورودی نامعتبر
 6. متن پیام*
  لطفا متن درخواست خود را وارد کنید
 7. کد امنیتی*
  کد امنیتی
    بازآوریاطلاعات صحیح نیست.

تماس با ما

واحد فروش ( تهران ) :
تلفن : 22147514 – 021
تلفن : 22131154  021
---------------------
واحد فروش ( کرج ) :
تلفن  :  32770168  - 026
تلفکس : 32701918 - 026

---------------------

کارشناس فروش(تهران):2601944-0912