پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

 

پارتیشن دو جداره ، هزینه بیشتری که پرداخت می کنید و باید برای شما کاربرد داشته باشد ؟

 

اگر مقداری در مورد انواع پارتیشن جستجو کرده باشید ، قطعا با اصطلاح پارتیشن دوجداره آشنا شده اید . فارق از اینکه متریال ساخت پارتیشن چه چیزی باشد ( ام دی اف – آلومینیوم ) و ارتفاع آن چه مقداری باشد ( کوتاه – تمام قد ) ، پارتیشن ها از نظر ساختار به دو دسته اصلی پارتیشن تک جداره و دوجداره تقسیم می شوند .

 

هدف مشخص و روشن ازاین نوع دسته بندی ، بیان تعداد پرکننده های استفاده شده در پارتیشن است . به عنوان مثال در پارتیشن ام دی اف که به وسیله ترکیب شیشه و ام دی اف ساخته می شود ، هدف از ذکر دوجداره بودن ، استفاده از دو لایه ام دی اف ( به ضخامت 8 یا 16 میلی متر) و دو لایه شیشه ( به ضخامت عموما 4 میلی متر) می باشد و نه استفاده از شیشه دوجداره مرسوم که در پنجره های دوجداره استفاده می شود .


عموما بین این دو لایه پر کننده ( شیشه و یا ام دی اف ) فاصله ای بین 6 تا 8 سانتی متر وجود دارد که می تواند محل مناسبی برای قرار گیری پرده کرکره و یا عبور تاسیسات برقی باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

مواردی که انتخاب پارتیشن دوجداره بهترین راه حل است :


1. زمانی که نمای هر دو طرف پارتیشن از نظر ظاهری مهم است واهمیت یکسانی دارد و زیبایی پارتیشن یکی ازملاک های انتخاب است .
2. زمانی که عبور نکردن صدا از پارتیشن اهمیت زیادی دارد ( البته در صورتی که پارتیشن با ارتفاع کامل و تا زیر سقف اجرا شود ) .
3. زمانی که نیاز به عبورتاسیسات و کابل های برق و تلفن ویا نصب پریز و کلید درمسیر پارتیشن ها وجود داشته باشد .
4. زمانی که نیاز به نصب پرده کرکره به همراه پارتیشن وجود دارد .
5. زمانی که قرار است به همراه پارتیشن ها درب نصب شود و قطعا توقع این وجود دارد که با هر بار بسته شدن درب پارتیشن حرکت نکند و بازی نداشته باشد .
6. زمانی که ایستایی و استواری پارتیشن اهمیت بالایی دارد .

پارتیشن دو جداره


راه حل ما چیست ؟
1. پارتیشن های دوجداره نفیس کاران به وسیله دو متریال آلومینیوم و ام دی اف با طرح ها ی مختلف می توانند نیازهای متفاوت محیط های اداری را برآورده سازند . البته در صورت نیاز به تولید طرح خاصی از پارتیشن اداری برای شما ، ما امکان انجام این کار را نیز داریم.
2. ما پارتیشن ها را به صورت اختصصای برای پروژه شما و با مشخصات مورد نظر شما تولید می کنیم پس مطمئن باشید که دست شما برای انتخاب همه چیز باز است .
3. پارتیشن دوجداره نفیس کاران ( چه پارتیشن ام دی اف و چه پارتیشن آلومینیومی ) ، به شکل کامل در محل تولید ، برش ، مونتاژ وتکمیل می شوند و سپس بسته بندی شده و به محل شما ارسال می شوند و در محل پروژه شما تنها نصب میشوند .
4. قابلیت جابجایی یکی از اصلی ترین ویژگی پارتیشن های نفیس کاران است ، ضمنا این موضوع در کمتر آشفته شدن محل شما تاثیر دارد.
5. یک قطعه از پارتیشن های دوجداره نفیس کاران ، شامل استراکچر و ساختار اصلی پارتیشن ، پانل های پر کننده ام دی اف و یا آلومینیوم ، پانل های پر کننده شیشه و در بیشتر موارد شامل پرده کرکره نیز می باشد .
شما می خواهید با هزینه ای که انجام می دهید یک پارتیشن اداری با کیفیت ، زیبا و کاربردی داشته باشید و ما تلاش کرده ایم که محصول ما این ویژگی ها را داشته باشد .

 


آمارهای ما می گوید :
در 5 سال گذشته ، یعنی از ابتدای سال 1389 که تولید پارتیشن های اداری را شروع کرده ایم ، حدود 6900 متر مربع پارتیشن ام دی اف را برای بیش از 300 شرکت کوچک و بزرگ ، تولید و اجرا کرده ایم که البته بیشتر این پروژه ها به وسیله پارتیشن های دوجداره تکمیل  و برخی از آنها نیز به وسیله پارتیشن آلومینومی اجرا شده اند .

 

پارتیشن دوجدارهنظربرخی ازمشتری های ما این است که :
شما می توانید برای دیدن حرف های مشتریان ما به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید .

 

دقت کنید :
بهترین دفتر در بهترین جا ومنطقه ، اگر خوب طراحی وچیدمان نشود واگر درانتخاب مبلمان اداری دقت بالایی به خرج ندهید ، ممکن است یک محل خسته کننده و بی کیفیت به نظر بیاید و این موضوع ممکن است به کار شما لطمه بزند .

 

 

 

 

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

پارتیشن دوجداره

 1. سلام از اعتماد شما ممنونیم

  لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.
 2. نام و نام خانوادگی:*
  لطفا نام و نام خانوادگی را وارد کنید.
 3. پست الکترونیکی:*
  لطفا پست الکترونیکی خود را وارد کنید.
 4. تلفن تماس*
  ورودی نامعتبر
 5. آدرس
  ورودی نامعتبر
 6. متن پیام*
  لطفا متن درخواست خود را وارد کنید
 7. کد امنیتی*
  کد امنیتی
    بازآوریاطلاعات صحیح نیست.

تماس با ما

واحد فروش ( تهران ) :
تلفن : 22147514 – 021
تلفن : 22131154  021
---------------------
واحد فروش ( کرج ) :
تلفن  :  32770168  - 026
تلفکس : 32701918 - 026

---------------------

کارشناس فروش(تهران):2601944-0912